KONKURS JESIENNY SPACER

W ramach realizacji projektu „Świetlica bawi uczy, wychowuje” odbył się konkurs pt. „Jesienny spacer”. Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły.

Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy plastycznej, zdjęć lub pracy pisemnej, której głównym tematem był „Jesienny spacer”.

Inicjatywa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a prace konkursowe napływały do nas właściwie do ostatniego dnia.

Komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Samorząd Uczniowskiego SP2 po zliczeniu głosów (w sumie 1667 głosów) wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Nagrody widzów (oddających głos) zdobyli:

W kategorii – prace plastyczne
I miejsce – Emilia Zabiegło
II miejsce – Julianna Duda
III miejsce –Maria Kocon
Wyróżnienie – Anna Suder

W kategorii – zdjęcia
I miejsce – Alan Głód
II miejsce – Zuzanna Pietrzko
III miejsce – Martyna Kawska

W kategorii – opis
Igor Sławiński

Ze względu na dużą liczbę prac, które zostały wykonane z dużą starannością i na niezwykle wysokim poziomie, Dyrektor szkoły Halina Buchowska postanowiła przyznać nagrody Grand Prix.

Grand Prix otrzymali:
Zuzanna Grzesków  – praca plastyczna
Julia Wąsik  –  zdjęcie
Paulina Kapołka  – praca pisemna

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wysiłek włożony w przygotowanie pięknych prac.

Laureatom serdecznie gratulujemy talentu oraz ciekawych pomysłów!