Kwadraty i kostki na języku polskim!

 

Uczniowie klas 4a i 4b udowodnili, że omawianie lektur obowiązkowych może być świetną zabawą. Z wykorzystaniem platformy Minecraft przygotowali wirtualne makiety Fabryki Czekolady Willego Wonki  (kl. 4a) oraz grodu Mirmiła z komiksu „Kajko i Kokosz. Szkoła Latania” (kl. 4b). Ich wyobraźnia, pomysłowość i pracowitość budzą prawdziwy zachwyt. Z dumą prezentuję efekty ich pracy. Dobrej zabawy!

 

Małgorzata Barć

 

FABRYKA CZEKOLADY – MINECRAFT KLASA 4A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij