Łączy nas piłka – szkolna akcja pod hasłem: „Kibice wszystkich klubów za reprezentacją Polski”.

22 listopada nauczyciele wychowania fizycznego zaprosili nauczycieli oraz uczniów do wspólnego kibicowania Reprezentacji Polski z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Uczniowie w tym dniu ubrani byli w barwy narodowe lub w stroje ulubionych klubów piłkarskich, widoczne były również akcesoria kibica: czapki, szaliki, okulary itp. Nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili zabawy i rozgrywki piłki nożnej oraz quizy wiedzy piłkarskiej. W świetlicy szkolnej stworzona została mini „Strefa Kibica”, gdzie odbywały się sesje fotograficzne. Uczniowie brali też udział w quizach sportowych i mundialowym konkursie plastycznym. Była to prawdziwa zabawa w sportowym klimacie oraz rozgrzewka dla kibiców przed pierwszym meczem reprezentacji Polski.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij