Łączy nas piłka – szkolna akcja pod hasłem: „Kibice wszystkich klubów za reprezentacją Polski”.

22 listopada nauczyciele wychowania fizycznego zaprosili nauczycieli oraz uczniów do wspólnego kibicowania Reprezentacji Polski z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Uczniowie w tym dniu ubrani byli w barwy narodowe lub w stroje ulubionych klubów piłkarskich, widoczne były również akcesoria kibica: czapki, szaliki, okulary itp. Nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili zabawy i rozgrywki piłki nożnej oraz quizy wiedzy piłkarskiej. W świetlicy szkolnej stworzona została mini „Strefa Kibica”, gdzie odbywały się sesje fotograficzne. Uczniowie brali też udział w quizach sportowych i mundialowym konkursie plastycznym. Była to prawdziwa zabawa w sportowym klimacie oraz rozgrzewka dla kibiców przed pierwszym meczem reprezentacji Polski.