Lekcja biologii w terenie!

 

     Dzisiaj  uczniowie klasy 6a i 6b wraz z wychowawcami wybrali się do Ogrodu Botanicznego w Krakowie na lekcję Ciekawostki z życia roślin. Niestraszna im była pogoda. Dzielnie spacerowali pięknymi alejkami i podziwiali fantastyczne rośliny. Zachwyt wzbudzały palmy, cytrusy, męczennice i wiele innych egzotycznych gatunków. Niektórzy przywieźli w palcach kolce kaktusów, inni zbierali jadalne kasztany, a byli też tacy, którzy robili mnóstwo „sweetfoci”. Warto organizować takie lekcje. Polecamy!

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij