Lista laureatów nagród oraz wyróżnień

konkursów realizowanych w ramach XIV edycji kampanii społecznej
NO PROMIL – NO PROBLEM.

„PRAWDZIWA ODWAGA LUBI BEZPROMILOWE KLIMATY”

to było hasło przewodnie XIV edycji kampanii społecznej NO PROMIL- NO PROBLEM, w której braliśmy udział.

W ramach akcji uczniowie naszej szkoły przygotowali prace konkursowe.

Z wielką radością chcemy poinformować, że komisja konkursowa doceniła trud naszych uczniów i nagrodziła ich prace.

I miejsce w kategorii literackiej zdobyła Katarzyny Balbirer z kl. 4a
II miejsce w kategorii plastycznej otrzymała Zuzanna Sroka z kl. 5b
wyróżnienie w kategorii plastycznej uzyskała Pola Gładysz z kl.2b

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Dziękujemy także pozostałym uczestnikom konkursu za przygotowanie prac:

• Oldze Gawłowicz z kl. 4a
    • Zuzannie Kisielewskiej z kl.6a
    • Nikoli Gładysz z kl.6b.

Dzięki współpracy z Centrum Wspierania Rodziny przy Urzędzie Miasta i Gminy Skawina, wszyscy uczniowie, którzy przygotowali prace konkursowe otrzymują nagrody rzeczowe. Są wśród nich książki, koszulki z logo kampanii oraz bardzo wartościowe bony podarunkowe do zrealizowania w jednym ze sklepów z artykułami szkolnymi.
Dziękujemy sponsorom za docenienie pracy naszych uczniów, a wszystkich zachęcamy do udziału w kolejnej edycji kampanii NO PROMIL- NO PROBLEM w przyszłym roku szkolnym.

Koordynator kampanii w SP2- Danuta Kotula