Maseczki z „Dwójeczki”

 

       Nasza kazimierzowska „Dwójka” podobnie, jak inne placówki oświatowe z terenu Miasta i Gminy Skawina w odpowiedzi na apel Burmistrza przystąpiła do akcji szycia maseczek dla mieszkańców. 17 kwietnia (piątek) po południu do szkoły dostarczono materiały (sponsorowane przez Burmistrza MiG), a od poniedziałku praca ruszyła pełną parą. Od samego początku do pracowników obsługi i administracji dołączyli (mimo nawału pracy zdalnej) nauczyciele. Po opanowaniu pewnych problemów (w niektórych przypadkach chęć do pracy przewyższała umiejętności krawieckie) ,uskuteczniając podział na grupy z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa, rozpoczęliśmy produkcję. Do tej pory udało nam się uszyć ok. czterysta maseczek, ale jesteśmy coraz lepsi, wciąż poszerzamy wzornictwo i asortyment. Pamiętajcie, stawiamy na jakość. Na pandemię odpowiadamy „ panmodą”. Nasze maseczki są „Oll exclusiv”, rozmiary uniwersalne oraz dziecięce (wykorzystany jest każdy skrawek materiału).

Zapamiętaj! Materiał naturalny – produkt odnawialny, wystarczy przeprać, zaprasować, a maseczka jest jak nowa. Najlepsze maseczki są z naszej „Dwójeczki”.

„DWÓJKA TO SPRAWDZONA MARKA”

            P.s.
  W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców – maseczki są za darmo, a      ich dystrybucją zajmuje się UMiG Skawina. Będziemy pracować dopóki będzie taka potrzeba.

 

                                                                                                        Joanna Cholewa