OD MERKUREGO DO NEPTUNA!

 

Zakończył się w naszej szkole interdyscyplinarny projekt: Chemia i życie na Ziemi oraz innych planetach”, w którym brali uczniowie z klas 4-8.

Weryfikując informacje m.in. dotyczące składu pierwiastkowego planet, budowy Układu Słonecznego oraz w poszukiwaniu form życia w ekstremalnych warunkach uczniowie zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności wykonując wiele modeli, plakatów, prezentacji multimedialnych oraz filmów na ten temat. 

Zobaczcie- oto zdjęcia przykładowych owoców ich pracy!!!

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i kreatywności!!!!!

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij