Park Edukacyjny Wioski Świata

Młodzi misjonarze ze szkolnego kółka misyjnego integrując się z innymi grupami misyjnymi odwiedzili cały świat „w pigułce” – Park Edukacyjny Wioski Świata. Poznawaliśmy tam warunki życia na różnych kontynentach. Odwiedziliśmy peruwiańską chatę, indiańskie tipi, arktyczne igloo, mongolską jurtę, papuaski dom na palach i tradycyjną ghańską wioskę oraz przeszliśmy przez wiszący i mocno kołyszący się most. Wrażenia były bogatsze niż obejrzenie filmu pt.:” 80 dni dookoła świata”.
 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij