PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

czyli
CO I JAK MAMY ZROBIĆ W RAZIE WYPADKU

 

            10 czerwca nasze Świetliki w świetlicy czekała niespodzianka. Gościliśmy naszego starszego kolegę, ucznia klasy 8b Eryka Srokę, który przeprowadził zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia zostały przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny, przygotowana była ciekawa prezentacja, a także zajęcia praktyczne z użyciem fantoma. Wszyscy uczestnicy zajęć słuchali z ogromnym zainteresowaniem, zadawali pytania i bardzo chętnie uczestniczyli w pokazach, zarówno jako udzielający pomocy, jak i ofiary wypadku.

            Dziękujemy Erykowi za sprawienie nam takiej niespodzianki, podziwiamy jego profesjonalizm i przekazanie nam wielu ważnych informacji, które mogą kiedyś komuś uratować życie. Nam te wiadomości naprawdę się przybliżyły ten problem i pomogły zrozumieć wiele rzeczy. Jeszcze raz dziękujemy Ci Eryku.

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij