Spotkanie z gadami

 

 

1 lutego 2018 r w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja przyrody „na żywo” – GADY, zorganizowana przy współpracy z firmą Klaps – Art. Uczniowie klas szóstych mieli okazję posłuchać opowieści eksperta pana Alana Twardosza – Sudera, obejrzeć piękne węże, a nawet niektóre dotknąć.

 

 

 

W kontakcie zwierzęta te okazały się być suche i zaskakującą aksamitne. Ponieważ lekcja wzbudziła wśród uczniów żywe zainteresowanie, zaprosimy w marcu kolejną gromadę zwierząt  – tym razem PŁAZY. Relacja z tego spotkania ukaże się wkrótce!

 

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij