Stopklatka z lektury

W klasach ósmych trwają intensywne powtórki lektur. Tym razem uczniowie klasy 8a utrwalali wiadomości o twórczości Jana Kochanowskiego. Utworem, który szczególnie zapadł im w pamięć, była fraszka „Na lipę” i to właśnie ją postanowili przedstawić na wykonanych przez siebie fotografiach. W ramach akcji „Stopklatka z lektury” nasi uczniowie chwycili za aparat – a oto efekty ich pracy. Gratulujemy pomysłowości!

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij