Sukces Kacpra Szczurka

 

 

W piątek 24 listopada w Liceum Ogólnokształcącym  odbył się konkurs Skawińska Probówka Artystyczna, w którym brali udział młodzi artyści ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  

 

 

 

Mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów w czerech dziedzinach: w literaturze, fotografii, malarstwie i piosence. Do trzech pierwszych kategorii uczniowie zgłaszali prace wcześniej, konkurs piosenki odbywał się podczas finału.
Uczeń naszej szkoły Kacper Szczurek w konkursie wokalnym zajął drugie miejsce. Gratulujemy!!!!

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij