Sukcesy pływackie

IMG_2704

W dn. 26.01.2017 r. odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie Szkół Podstawowych. Na pływalni „Camena” w Skawinie rywalizowali pływacy w startach indywidualnych i drużynowych z klas III-VI. Naszą Szkołę reprezentowali:

1. Filipczyk Natalia
        2. Kołodziej Beata
        3. Krupnik Gabriela
        4. Krupnik Milena
        5. Marciniak Aleksandra
        6. Marcinkiewicz Alicja
        7. Polus Weronika
        8. Sierpowska Olga
        9. Sroka Natalia
        10. Adamczyk Kamil
        11. Bębenek Adrian
        12. Czeremuga Hubert
        13. Kierzkowski Eryk
        14. Kopieć Jan
        15. Kowalczyk Mateusz
        16. Lesiak Nikodem
        17. Sikora Dominik
        18. Zamolski Oskar.

Walczyliśmy dzielnie w stylu dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym na dystansie 50 m oraz w sztafetach dziewcząt i chłopców 8 x 25 m. Na pochwałę zasługuje najmłodsza nasza zawodniczka Ola Marciniak z kl. IIIC, która „wypływała” srebrny medal w stylu klasycznym. Bardzo dzielni byli Milena Krupnik i Eryk Kierzkowski, którzy płynęli delfinem w startach indywidualnych i drużynowych. Oboje wywalczyli ZŁOTO w dwóch startach na 50 m. i wystarczyło im sił na zdobycie kolejnego złota dla swoich sztafet! Z zawodów przynieśliśmy do naszej Szkoły „worek medali” we wszystkich kolorach i 2 złote puchary, a także:

• 1.miejsce – sztafeta dziewczyn
  • 1.miejsce – sztafeta chłopców
  • 1.miejsce – drużyna dziewczyn
  • 1.miejsce – drużyna chłopców

GRATULUJEMY!!!

Do zobaczenia na zawodach wojewódzkich!

Anna Bednarz

IMG_2710  Obraz (40)  Obraz (39)