Światowy Dzień Zwierząt 

 

4 października najmłodsi uczniowie skawińskiej Dwójki, aby pokazać  miłość  i przywiązanie do zwierząt, przyszli do szkoły ze swoimi pluszowymi ulubieńcami. Były wśród nich koty, pieski, misie, chomiki, rybki…, które zasiadły w jednej ławce  z właścicielami. Niektóre dzieci postanowiły przebrać się za swojego pupila.  

W czasie zajęć uczniowie prezentowali ciekawostki z życia wybranych zwierzątek, poznawali rodzaje terapii z udziałem zwierząt, a także wykonywały portrety swoich milusińskich. 

Niewątpliwie ten dzień minął każdemu w radosnej, miłej i sympatycznej atmosferze.  

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij