Szanowni Rodzice, Uczniowie oraz Pracownicy naszej szkoły!

Przed nami kolejne dni, miesiące… trudnych wyzwań, ale i WIOSNY. Pomimo okoliczności wchodzimy w ten piękny czas, kiedy świat budzi się do  życia, z NADZIEJĄ.

Od 22marca rozpoczynamy w naszej szkole kolejną, 24 już edycję żonkilowej akcji Pola Nadziei i bardzo prosimy, aby tak, jak w minionych  latach byli Państwo razem z nami tzn. otworzyli swoje serca i wsparli hojnie Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Można akcję  Pola Nadziei wesprzeć dwutorowo: tradycyjnie i wirtualnie. Będziemy prowadzić tradycyjne kwesty – datki można składać do puszki przy wejściu do szkoły lub wirtualnie  na  :
www.hospicjum.krakow.pl/wirtualna-puszkawww.pomagam.pl/podaj-dalej

przy wpłatach bezpośrednio na konto bankowe nr 92 2490 0005 0000 4530 9034 8688. Bardzo cennym wsparciem są także kwoty przekazywane z tytułu 1% podatku na nr KRS 0000048149.

Bardzo serdecznie prosimy o wsparcie hospicjum w prowadzonych działaniach, szczególnie zaangażowanie w propagowanie #ŻonkilowePodajDalej.

Jak zawsze liczymy na Państwa wrażliwość i hojność.

Z żonkilowym pozdrowieniem,

Elżbieta Łuszczyńska