Walentynkowe serca w SP2 

 

Dzień radosny zawitał 
w złotej zorzy iskierce.
 
Przyjmij więc w podarunku 
 
Walentynkowe serce
 

 

 

 

Walentynkowymi sercami uczniowie najmłodszych klas skawińskiej Dwójki obdarowywali się 14 lutego – w Dzień Świętego Walentego. Tego dnia wśród uczniów panowała przyjazna atmosfera, radosny nastrój, uśmiech dominował na wszystkich buźkach. Cudowna moc „słodkich walentynek” sprawiła, że każde dziecko było szczęśliwe, zadowolone i pełne humoru. Natomiast Walentynkowa Poczta przyczyniła się do tego, że nikt w tym dniu nie wyszedł ze szkoły smutny.  

 

 

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij