LENA BUTYN PO RAZ TRZECI LAUREATKĄ KONKURSU „KRAKOWSKA MATEMATYKA”

Miło nam poinformować, że Lena Butyn – uczennica klasy 6a została laureatką Konkursu „Krakowska Matematyka”, zorganizowanego przez Krakowski Oddział  Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Sukces jest tym większy, że Lenka jako jedna z 5 uczniów w  Małopolsce została  trzeci rok z rzędu laureatką tego konkursu.

W tym roku szkolnym tematem przewodnim był „Mikołaj Kopernik w Krakowie”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach szkolnym i wojewódzkim. Tytuł laureata uzyskało 20 uczniów z poziomu klas piątych i 26 uczniów z poziomu klas szóstych.

29 maja 2023r. Lena Butyn wraz z nauczycielem prowadzącym panią Anną Nowak wzięła udział w uroczystym podsumowaniu konkursu oraz wręczeniu nagród w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij