Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!

 
20 września nasza szkoła brała udział w akcji „Sprzątanie świata” pod hasłem  „Nie śmiecimy, sprzątamy zmieniamy!”. Część zajęć ekologicznych odbywała się w salach lekcyjnych. Starsi uczniowie ruszyli w teren i zapałem wydobywali pochowane w zaroślach butelki, reklamówki, i inne odpady. Dziękujemy za zaangażowanie! Aby śmieci było mniej, należy mniej ich produkować. Dlatego zachęcamy do noszenia śniadań w pudełkach a wody w bidonach!!:) 
 
 Dorota Janas, Bożena Socha 
 
 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij