Sukces w konkursie literackim

 

Z przyjemnością informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 6 w Skawinie został rozstrzygnięty V POWIATOWY KONKURS LITERACKI MÓJ DEBIUT na temat: Inni, a tacy sami – fragment utworu Stanisława Sojki pt. Tolerancja „… Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam…” źródłem refleksji konkursowych.

Uczennica naszej szkoły NATALIA TŁOK  z klasy 7a zredagowała piękne opowiadanie na temat wykluczenia i tolerancji, za które otrzymała wyróżnienie!

Natalko! Serdecznie gratulujemy!

 

(szczegółowe wyniki konkursu dostępne są na stronie: http://www.gim1skawina.pol.pl )

 

Małgorzata Barć

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij