UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM VII EDYCJI ŚWIETLICOWEGO KONKURSU

21.02.2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Skawinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VII Edycji Gminnego Świetlicowego Konkursu „Ozdoba na świąteczny stół”. Przy słodkim poczęstunku autorzy prac i ich opiekunowie odebrali dyplomy, nagrody i gratulacje. Uroczystość prowadziła  wice-dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie p.Magdalena Kuczara oraz wice-dyrektor Dorota Faber.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za olbrzymi wkład pracy oraz zaangażowanie w przygotowanie prac.

Jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w przyszłych konkursach organizowanych przez świetlicę szkolną w Szkole Podstawowej nr 2 w Skawinie.

Gorące podziękowania dla:

Justyny Skrzybalskiej  – Sklep Papierniczy Libra w Skawinie
Piekarni  Dąbrowskiego w Skawinie
Mega Kiosku Promyczek Toys w Skawinie
Marii Lelek i Teresy Sotwin  – sklepik szkolny SP2 w Skawinie

za  upominki oraz  przygotowanie słodkiego poczęstunku dla  uczestników konkursu.