Z wolnością nam do twarzy!

 

W naszej szkole z okazji Dnia Niepodległości powstała również Niepodległościowa fotobudka.

Każdy chętny mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wykorzystaniem gadżetów. Serdecznie dziękujemy za udział w akcji pani Dyrektor Halinie Buchowskiej, pani wicedyrektor Elżbiecie Stachurze-Górze oraz wszystkim nauczycielom oraz uczniom. Mamy nadzieję, że wykonane zdjęcia będą nam przypominać o pięknie patriotyzmu nie tylko od święta, ale również na co dzień.

Fotobudkę oraz gadżety przygotowała pani Katarzyna Lichacz. Organizatorami akcji są nauczyciele historii oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Beata Drążek.

 

Katarzyna Lichacz

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij