„#zGRANAszkoła – ruch to świetna zabawa”

21 marca nasi uczniowie z klas 1-3 witali wiosnę bawiąc się ze sobą podczas gier sportowych. Pozwoliło to na integrację, lepsze poznanie się i pogłębienie więzi podczas wspólnej rywalizacji sportowej, zorganizowanej w Centrum Kultury i Sportu w ramach projektu „#zGRANAszkoła – ruch to świetna zabawa” przygotowanego we współpracy z firmą GRANA – głównym partnerem projektu. Uczniowie rywalizowali w wyścigach, budowali wieże itp. a jako że w naszej zabawie nie było przegranych, na koniec każdy z naszych sportowców dostał upominek. Dziękujemy organizatorom za wspólną zabawę!

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij