„Historia szkoły czterech pokoleń”

 

Pod tym tytułem odbywały się spotkania uczniów klas młodszych z panem Marianem Strzebońskiem, uczniem skawińskiej dwójki, malarzem i przyjacielem Skawiny- reprezentującym Towarzystwo Przyjaciół Skawiny. W ramach obchodów 90-lecia naszej szkoły, dzieci poznały historię szkoły od jej powstania w 1932 roku aż po dzień dzisiejszy. W czasie zajęć tworzyły katalog oprowadzający po wystawie obrazów w galerii, którą wspólnie stworzyli.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij