PROJEKT „W DRODZE KU WARTOŚCIOM”

 

Wartości są jak drogowskazy,
które wskazują Ci drogę do celu.

 

        W tym roku szkolnym kontynuujemy odkrywanie uczniom świata wartości, tym razem realizując projekt „W drodze ku wartościom”. W klasach I – III wybrane zostały wartości: DOBRO, PRAWDA, SZLACHETNOŚĆ, a ich wdrażanie uczniom odbywać się będzie w ramach zajęć, w oparciu o wybrane teksty literackie i działania wychowawcze.

      Natomiast 5 wartości: PRZYWIĄZANIE DO OJCZYZNY, POMOC INNYM, KULTURA BYCIA, DBAŁOŚĆ O ZDROWIE i PRACA przydzielonych zostało poszczególnym pionom klasowym IV – VIII. Wartości realizowane będą w rozmaitej formie: gazetek, prezentacji, rysunków,  komiksów, scenek dramowych, filmików, wywiadów, a ich efekty będziemy prezentować na naszej stronie internetowej.

 

 

„Dbałość o zdrowie” – kl. 6 

„Kultura bycia” kl. 5 

„Pomoc innym” – kl.4

„Cudze chwalicie, swego nie znacie ….” –  kl. 7