APEL DO RODZICÓW I UCZNIÓW

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 apeluje do Rodziców i Uczniów naszej szkoły  o pozostanie i niewychodzenie z domu. To nie są ferie – to jest czas kwarantanny, który ma ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Nie wychodzimy z domów, nie chodzimy po sklepach i placach zabaw. Sprawa jest bardzo poważna!!!
Kontakty z innymi ludźmi, także kolegami, koleżankami i dalszymi krewnymi, ograniczcie do niezbędnego minimum. Życie towarzyskie przenieście do Internetu, a lekarstwem na nudę niech będą książki, hobby lub prace domowe. Zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji na naszej stronie internetowej, stronie facebook, gdzie będą umieszczane aktualności, informacje i podpowiedzi, jak wykorzystać wolny czas na naukę.