Nasze pomysłowe „ŚWIETLIKI”

 

Pobyt w dwójkowej świetlicy nigdy nie jest nudny. Nasi uczniowie mają szansę na rozwijanie swoich umiejętności, pomysłowości, kreatywności.  Podczas zabaw konstrukcyjnych powstają budowle wprawiające w zachwyt nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prace plastyczne to często małe dzieła sztuki, z których powstają świetlicowe wystawy. Czas spędzony w świetlicy pozwala młodym artystom na pokazanie swoich umiejętności i talentów. Może kiedyś wyrosną z nich wspaniali projektanci, architekci itp. Jest to o tyle ważne, że jednym z zadań świetlicy realizowanym w tym roku szkolnym jest poznawanie różnych zawodów. Najlepszym sposobem przekazywania wiedzy jest forma zabawy.  I właśnie to realizujemy podczas zajęć w naszej świetlicy.

Możemy być dumni z naszych „ŚWIETLIKÓW”.

 

Wychowawcy świetlicy