Wydarzenia z życia naszej ojczyzny

DWÓJKOWE KARTY HISTORII

 

Drodzy Czytelnicy naszej „Dwójkowej” Strony: uczniowie, nauczyciele, rodzice, zdajemy sobie sprawę, że rok szkolny 2019/2020 jest rokiem szczególnym. Rokiem upływającym pod znakiem COVID -19. I choć staramy się utrzymać ciągłość, prowadzimy zajęcia online, to jednak mamy świadomość wielkich zmian. Wiele rzeczy do tej pory tak oczywistych nam umknęło, zeszło na drugi plan. Puste szkolne korytarze, dojmująca cisza, to teraz rzeczywistość nie tylko naszej szkoły. Mieliśmy wielkie plany. Niestety, utraciliśmy możność czynnego udziału
w życiu szkoły, świętowania ważnych wydarzeń, a szacunek dla tradycji jest przecież chlubną i jedną z piękniejszych kart historii skawińskiej „Dwójki”. Chcąc je podtrzymać, a także wzmocnić naszą więź ze szkołą proponujemy Wam ich wersję wirtualną – online.  Pamiętajcie szkoła, to nie tylko nauka, wywiadówki, to także wycieczki, imprezy świętowanie rocznic. Teraz proponujemy Wam zakładkę, w której będziemy umieszczać informacje o ważnych wydarzeniach z życia naszej „dużej” i „małej” ojczyzny.

 

Majowe rocznice    czytaj więcej

100 rocznica urodzin JANA PAWŁA II  czytaj więcej

26 maja „Dzień Matki”  czytaj więcej

Wszystkie dzieci nasze są   czytaj więcej

CZERWIEC W „DWÓJCE” KRÓLA KAZIMIERZA   czytaj więcej

 

 

Joanna Cholewa

 

 

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij